O nas

Niektórzy mówią, że znakiem rozpoznawczym dobrej restauracji jest doskonałe jedzenie. To prawda. Jednak ktoś te przysmaki musi wymyślić, przygotować, zaaranżować i umiejętnie zaserwować gościom. Oczywiście dobra jakość składników jest podstawą każdej szanującej się restauracji, lecz to od szefa kuchni zależy smak i jakość potrawy. Mamy przyjemność przedstawić Wam Francesco Siervo.

Francesco Siervo

Kulinarny mózg operacji Made in Napoli. Ambasador pizzy neapolitańskiej w Polsce (APN - Associazione Pizzaiuoli Napoletani). Dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. W swoją pracę wkłada całe serce i zaangażowanie. Pasję do gotowania wyssał z mlekiem matki. Już jako nastolatek prowadził wraz z bratem własną restaurację. Miłość do dobrej kuchni i tworzenia wyśmienitych dań wędruje w rodzinie Siervo z pokolenia na pokolenie.

Karolina Zaborowska

To ona zajmuje się wszystkimi tymi sprawami restauracji, na które nie ma czasu szef Siervo. Jako manager z wieloletnim stażem, z pełnym zaangażowaniem dba o jakość, atmosferę i wysoki standard w Made in Napoli by Siervo. Z wszelkimi pytaniami dotyczącymi współpracy, organizacji imprez czy różnego rodzaju sugestii zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 533455655.

Eventy

W Made in Napoli by Siervo w Sopocie dysponujemy dwiema pięknymi salami. Jedną z nich, na piętrze, możecie wynająć na wyłączność na zorganizowanie wszelkiego rodzaju imprez. Nowoczesna, przestronna sala z osobnym wejściem, wyjątkowe menu stworzone specjalnie dla Was i profesjonalna obsługa to tylko niektóre zalety naszej oferty.

Imprezy okolicznościowe

W Made in Napoli chętnie zorganizujemy Twoje imieniny, urodziny, rocznicę czy po prostu spotkanie z przyjaciółmi nawet do 50 osób. Mamy do tego idealnie przystosowaną salę na piętrze, którą można zarezerwować na wyłączność. Sala posiada wyjście na taras, dwie toalety, osobny bar, parkiet taneczny, sprzęt audio-video.

Menu tworzymy indywidualnie dostosowując je do potrzeb organizatora. Macie w planie spotkanie rodzinne? Made in Napoli by Siervo w Sopocie jest idealnym miejscem! Pyszne jedzenie, wyborne wino, wyjątkowa atmosfera i profesjonalna obsługa sprawi, że Wasze spotkanie będzie niezapomniane!

Imprezy firmowe

Zapraszamy do organizacji wszelkich spotkań firmowych w naszej restauracji. Jako nieliczni posiadamy wyodrębnioną sale z osobnym wejściem, toaletą i barem. Na wyposażeniu sali znajduje się duży ekran, rzutnik, mikrofon, sprzęt audio. Dysponujemy miejscem do 50 osób. Oferujemy swobodną atmosferę, profesjonalną, dyskretną obsługę a przede wszystkim wyśmienite menu w nowoczesnym i eleganckim wnętrzu.

Konferencje

Made in Napoli by Siervo stwarza doskonałe warunki do zorganizowania konferencji nawet do 60 osób. Ustronna, oddzielona od restauracji głównej sala zapewni spokój i komfortowe warunki do prowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń, wykładów i innych spotkań firmowych. Na wyposażeniu sali znajduje się duży ekran, rzutnik, mikrofon oraz sprzęt audio.